Profil
Profil


CO OFERUJEMY?

AUTORYZOWANE DYSTRYBUCJE

 • Originalne materiały eksploatacyjne:
  - Brother
  - Dymo
  - Epson
  - Hewlett-Packard
  - Inoxled
  - Lexmark
  - OKI
 • Akcesoria komputerowe:
  - DataTresorDiscs
  - Goodram
  - Imation
  - TDK
  - Verbatim

WYŁĄCZNA DYSTRYBUCJA

 • Kompatybilne materiały eksploatacyjne:
  - Fullmark
  - LOGO
  - UPrint
 • Akcesoria komputerowe:
  - All New
  - E-Blue
  - Enzatec
  - LOGO
  - N-Face
  - Polaroid (baterie)
  - Team Scorpion

SUBDYSTRYBUCJA

        - Avery Zweckform
        - Kingston
        - Samsung
        - Xerox

Inne marki - Canon, IBM, Konica Minolta, Ricoh, Sharp, Kyocera Mita, Toshiba, ...


USŁUGI

 • one-stop-shopping zasięg (największy wyspecjalizowany magazyn materiałów eksploatacyjnych),
 • indywidualne ceny,
 • e-commerce za pośrednictwem portalu B2B,
 • bezpośrednie wysyłki do Twoich klientów,
 • dzierżawa Easy e-shopu Pyramid, który jest w ciągu 5 minut dostosowany do Twoich potrzeb,
 • wydawanie kolorowej ulotki z cenami i danymi teleadresowymi naszych klientów - pod nazwa BONUS,

KIM JESTEŚMY?


Dzięki nabytemu know-how i wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się jedną z największych firm dystrybucyjnych w środkowej Europie. Od 1990 roku, firma LAMA Plus Sp. z o.o. jest kompleksowym Źródłem zaopatrzenia w materiały eksploatacyjne i akcesoria komputerowe dla resellerów IT w Europie. W tej dziedzinie należymy do czołówki - oferujemy zarówno oryginalne jak i kompatybilne materiały eksploatacyjne oraz akcesoria, w tym własnej marki Logo – posiadamy w swojej ofercie aż 8000 pozycji od prawie 80 producentów. Poza Czechami (Karviná, Brno, Praha) działamy również na Słowacji i w Polsce oraz eksportujemy nasze produkty do 15 krajów w Europie.

FILOZOFIA

Naszym celem jest pełna satysfakcja Klienta i dlatego gwarantujemy pełną i fachową obsługę oraz wysokiej jakości towar. Liczne umowy dystrybucyjne z największymi producentami na światowym rynku komputerowym pozwalają nam oferować produkty po bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawnie zorganizowana logistyka i korzystne umowy z dostawcami umożliwiają nam utrzymywanie na stanie szerokiej gamy towarów. Gwarantuje to naszym Klientom, że poszukiwany towar będzie u nas zawsze dostępny. Wszystkim odbiorcom oferujemy wsparcie marketingowe,w postaci: akcji, promocji, a stałym klientom korzystne rabaty. Dla każdego z naszych handlowców głównym priorytetem jest dołożenie wszelkich starań aby pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów dotyczących materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów komputerowych, dzięki temu liczymy na długotrwałą współpracę. Nasz nowy trend nazwalismy e2 (easy electronic), co znaczy, że staramy się dzięki nowym technologią, maxymalnie ułatwić handlowanie, aby stało się "easy" - easy eShop, easy eMarketing, easy eProces, easy eLogistic.  

SIEĆ DYSTRYBUCYJNA

Podczas swojego istnienia na Rynku, firma rozbudowała rozległą sieć dystrybucyjną, dostarczamy towar do sieci biuroserwisowych, hipermarketów oraz renomowanych sklepów. 

LOGISTYKA

Centralny magazyn jest jednym z największych magazynów specjalistycznych, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów. Towary, zamawiane do 15.30, są wysyłane tego samego dnia i dostarczone w ciągu 24 godzin. Informacje o poszczególnych przesyłkach można sprawdzić na portalu eMenu na www.lamaplus.com.pl

KTO MOŻE ZOSTAĆ NASZYM KLIENTEM?

Prowadzimy tylko, formę sprzedaży dystrybucyjnej. Naszymi klientami mogą więc stać się tylko firmy, które prowadzą dalszą odsprzedaż (hurtownie komputerowe, biurowe, sklepy specjalistyczne, integratorzy systemów, sklepy detaliczne, itp.). Przed rozpoczęciem współpracy należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami oraz procedurami składania reklamacji, po zaakceptowaniu ich należy podpisać umowe oraz przesłać dokumenty firmy, czyli NIP, Regon,  Wypis z Rejestru Sadowego, dokładny adres. Przed uruchomieniem systemu sprzedaży przydzielamy numer klienta i hasło do systemu składania zamówień B2B na www.lamaplus.com.pl

WWW.LAMAPLUS.COM

Profesjonalny sklep B2B wyspecjalizowanego dystrybutora materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów komputerowych - "eMenu".


Funkcje eMenu:

 • e2Locator - prosta wyszukiwarka odpowiednich materiałów eksploatacyjnych. Wystarczy wpisać nazwę lub typ urządzenia i e2locator znajdzie odpowiedni toner czy tusz (oryginalny, lub zamiennik), papier, folie, kable, środki czyszczące ... - jest to zapewne najkrótsza droga do wiarygodnych informacji.
 • katalog on-line z prawie 8000 pozycjami wyłącznie materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów - możliwość wyszukiwania towarów według: numeru katalogowego, nazwy, ceny, producenta, nakładu i innych parametrów. Kolorowe  oznaczenia:nowości, promocji oraz wyprzedaży.
 • watchdog - jeżeli nie ma wystarczajacej ilosci towaru na magazynie, automatycznie informuje aby go zamówić. Jeżeli chcesz uzyskać lepszą cene, system automatycznie poinformuje o tym handlowca.
 • Easy paczka -bezpośredni transport do klienta z Twoimi danymi.
 • Ulotka Bonus - unikalne wsparcie, Twoja własna kolorowa, ulotka z własnymi cenami i danymi kontaktowymi.
 • Easy e-sklep Pyramid - Twój własny e-sklep dla klientów końcowych - łatwo i szybko. Jest oparty na danych z  B2B eshopu eMenu, możesz zaoferować swoim klientom unikalną funkcje na zakup materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów komputerowych.

Oczywiście, posiada wszystkie standardy:

 • spersonalizowany dostep,
 • on-line ceny i stan magazynowy,
 • przegląd nowości i promocji,
 • zniżki przy składaniu zamówień,
 • Tracking & Tracing - wiesz, gdzie znajduje się paczka (tylko DPD),
 • łatwe zadawanie reklamacji i nadawanie numeru RMA,
 • Wsparcie techniczne - tabele kompatybilności sterowniki do pobrania, cenniki
 • oraz wiele innych przydatnych funkcji.

KOLEKCJA LOGO

Nasze firmowe produkty sprzedajemy pod marką "LOGO", które tworzą unikatową kolekcję akcesoriów komputerowych i materiałów eksploatacyjnych do sprzętu komputerowego i biurowego.  Marka Logo to symbioza jakości, atrakcyjnego opakowania i dobrej ceny. Wszystkie produkty zawarte w kolekcji są starannie dobrane i długoterminowo testowane, co gwarantuje zadowolenie naszych klientów. Kolekcja LOGO zawiera ponad tysiąc produktów, które co roku są prezentowane podczas europejskich wystaw - CeBIT w Hanowerze wcześniej i obecnie na Paperworld w Frankfurcie wNiemczech.