|  1  2  >>  >>| |
Ułóż według : 
  photo 
  pozycje 
ZdjęcieProducentNr mag. | Nr kat. | OEMCena end userVAT
Optyczny Patchcord Multi mode (50/125), LC-LC/15m, niebiesko-zielony, economy
NNNr mag.: *63973
Nr kat.: KJ015P5LL801
40,2223%
Optyczny Patchcord Multi mode (50/125), LC-LC/3m, niebiesko-zielony, economy
NNNr mag.: *63975
Nr kat.: KJ003P5LL801
22,0723%
Optyczny PigTail Multi mode (50/125), LC/1m, economy
NNNr mag.: *27963
Nr kat.: KJ010I5ILE01
11,8823%
Optyczny PigTail Multi mode (50/125), ST/1m, economy
NNNr mag.: *27965
Nr kat.: KJ010I5ITE01
7,7523%
Optyczny PigTail Multi mode (62,5/125), LC/1m, economy
NNNr mag.: *27969
Nr kat.: KJ010I6ILE01
1223%
Optyczny PigTail Multi mode (62,5/125), ST, 1m
NNNr mag.: *27973
Nr kat.: KJ010I6ICE01
8,2623%
Optyczny PigTail Multi mode (62,5/125), ST, 1m
NNNr mag.: *27971
Nr kat.: KJ010I6ITE01
8,7623%
Optyczny PigTail Single mode (9/125), LC/1m, economy
NNNr mag.: *27955
Nr kat.: KJ010I0ILY01
7,8223%
Optyczny PigTail Single mode (9/125), SC/1m, economy
NNNr mag.: *27959
Nr kat.: KJ010I0ICY01
1023%
Optyczny PigTail Single mode (9/125), SC/2m, economy
NNNr mag.: *27962
Nr kat.: KJ020I0IAY01
12,2123%
Optyczny PigTail Single mode (9/125), ST/1m, economy
NNNr mag.: *27957
Nr kat.: KJ010I0ITY01
7,7523%
Patchcord optyczny Multi mode (50/125), LC/SC, 2m, economy
NNNr mag.: *27951
Nr kat.: KJ020P5LCE01
33,8323%
Patchcord optyczny Multi mode (50/125), LC/ST, 2m, economy
NNNr mag.: *27947
Nr kat.: KJ020P5LTE01
37,1723%
Patchcord optyczny Multi mode (50/125), ST/SC, 1m, economy
NNNr mag.: *27935
Nr kat.: KJ010P5CTE01
21,7423%
Patchcord optyczny Multi mode (50/125), ST/ST, 2m, economy
NNNr mag.: *27933
Nr kat.: KJ020P5TTE01
26,9323%
|  1  2  >>  >>| |

LEGENDA: Techniczne specyfikacje mogą się zmienić bez wcześniejszego ostrzeżenia, niektóre zdjęcia mają tylko charakter poglądowy.
Promocje. Nowości. Wyprzedaż.

Podane ceny są Zl cenami netto

Kable (optyka)

Rozszerz kategorię Sieci (LAN, WiFi)

Producent

  • No Name [19]

Długość [m]

  • 1 [14]
  • 2 [7]
  • 3 [1]
  • 15 [1]

Lewy konektor

  • LC [10]
  • LC-LC [2]
  • SC [6]
  • ST [17]

Specyfikacja

  • Multi mode (50/125) [8]
  • Multi mode (62,5/125) [6]
  • Single mode (9/125) [9]

Typ kabli

  • Optyczny Patchcord [2]
  • Optyczny PigTail [9]
  • Patchcord optyczny [12]