• home
  • >
  • Sieci (LAN, WiFi)
|  1  2  3  4  5  6  7  >>  >>| |
Ułóż według : 
  photo 
  pozycje 
ZdjęcieProducentNr mag. | Nr kat. | OEMCena SRPVAT
D-LINK USB klient DWA-171 2.4GHz i 5GHz, IPv6, 433Mbps, zintegrowana bateria anténa, 802.11ac, Ultra szybki adapter USB, EOL
DVNr mag.: *56472
Nr kat.: QHDV171PW0
OEM: DWA-171
76,6723%
Gniazda ukryte, Cat.6, pod kątem 45 stopni, EOL
1Nr mag.: *40194
Nr kat.: KQM6N02T01
23,1123%
Konektor RJ45 Cat5e, drut, cana za 1 szt, 100-pack
1Nr mag.: *25355
Nr kat.: KQ0K451T01
0,7423%
Konektor RJ45, linka, 100-pack, cana za 1 szt
1Nr mag.: *19319
Nr kat.: KQ0K450T01
0,7423%
Narzedzia LSA, do UTP/STP kabel
Nr mag.: *20368
Nr kat.: NBNN001Z00
19,8223%
NETIS USB klient WF2123 2.4GHz, access point, 300Mbps, zintegrowana bateria anténa, 802.11n, EOL
NYNr mag.: *57333
Nr kat.: QHNY212PWG
OEM: WF2123
42,3623%
Optyczny Patch Cord Multi mod (50/125), LC-LC - 15m, niebiesko-zielony, economy
1Nr mag.: *63973
Nr kat.: KJ015P5LL801
49,1523%
Optyczny Patch Cord Multi mod (50/125), LC-LC - 3m, niebiesko-zielony, economy, EOL
1Nr mag.: *63975
Nr kat.: KJ003P5LL801
25,7423%
Optyczny Patch Cord Multi mod (50/125), ST - SC, 1m, economy, EOL
1Nr mag.: *27935
Nr kat.: KJ010P5CTE01
28,4623%
Optyczny Patch Cord Multi mod (50/125), ST - ST, 2m, economy
1Nr mag.: *27933
Nr kat.: KJ020P5TTE01
26,1523%
Optyczny Patch Cord Multi mod (62,5/125), 2xLC - 2xLC, 1m, economy, EOL
1Nr mag.: *27953
Nr kat.: KJ010P6LCE01
37,9823%
Optyczny Patch Cord Multi mod (62,5/125), 2xST - 2xST, 1m, economy, EOL
1Nr mag.: *27930
Nr kat.: KJ010P6TTE01
28,4623%
Optyczny Patch Cord Single mod (9/125), 2xLC - 2xST, 1m, economy
1Nr mag.: *27925
Nr kat.: KJ010P0LTY01
34,1123%
Optyczny Patch Cord Single mod (9/125), 2xST - 2xSC, 1m, economy
1Nr mag.: *27915
Nr kat.: KJ010P0CTY01
29,0823%
Optyczny Patch Cord Single mod (9/125), 2xST - 2xSC, 2m, economy
1Nr mag.: *27914
Nr kat.: KJ020P0CTY01
30,9623%
|  1  2  3  4  5  6  7  >>  >>| |

LEGENDA: Techniczne specyfikacje mogą się zmienić bez wcześniejszego ostrzeżenia, niektóre zdjęcia mają tylko charakter poglądowy.
Promocje. Nowości. Wyprzedaż.

Podane ceny są Zl cenami netto

Producent

  • D-LINK [1]
  • NETIS [1]
  • Neutralle [25]
  • STONET [3]
  • TP-LINK [68]