Zalety współpracy

Zalety współpracy

 

 

Dostawa na następny dzień


Zamówienia złożone do godziny 16.00 realizujemy tego samego dnia, we współpracy z najlepszymi firmami spedycyjnymi. Możliwość dostawy towaru do godziny 12.00 następnego dnia.
Zamówienia paletowe realizowane są przy współpracy z firmą kurierską UPS.
Towar może być także odbierany bezpośrednio z magazynu centralnego w Karvinie (CZ).

Więcej o warunkach dostawy

 

 

Dostawa gratis


Przygotowaliśmy dla Ciebie dwa sposoby, jak możesz uzyskać darmową dostawę!
1. Zbierając punkty eBody
2. Zamówienie do godziny 16.00 za pośrednictwem platformy b2b powyżej 2000 netto
W pozostałych przypadkach na produkty oryginalne do 1500 netto wysyłamy za 13,50. 1500 – 2000 netto – 8,00 netto


 

 

Dostawa do odbiorcy ostatecznego


Podaj adres swojego klienta, a my zrealizujemy zamówienie za Ciebie. Dostarczymy paczkę w Twoim imieniu bezpośrednio do odbiorcy.

 

 

Specjalistyczna wyszukiwarka eksploatacji– e2Locator


Najbardziej zaawansowana wyszukiwarka materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów do ponad 40 000 urządzeń dostępnych na rynku. Dzięki niej łatwo i szybko odnajdziesz właściwy produkt do faxu, drukarki, kopiarki,...

Znajdź produkt w e2Locator

 

 

Najwyższa dostępność


Nasze zaplecze logistyczne z dumą opisujemy jako największy dostawca materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów komputerowych w Środkowej Europie z prawie 3 mln egzemplarzy w magazynie. Nasze wieloletnie doświadczenie i specjalizacje pozwoliły nam rozszerzyć swój zasięg na inne kraje i stać europejskim dystrybutorem. W centralnym magazynie dostarczamy towar do klientów w całej Europie.


Najszersza oferta


Jako specjalista w dziedzinie dostaw materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów komputerowych w Polsce z ponad 20 lat doświadczenia, oferujemy w tym zakresie szeroką gamę produktów - ponad 12.000 elementów eksploatacyjnych i akcesoriów komputerowych od 80 marek.
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wiodących producentów - Hewlett-Packard, Epson, Oki, Brother, Lexmark, Imation, TDK, Verbatim, Dymo, Inoxled, DataTresorDiscs, GOODRAM. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz również produkty Canon, Xerox, Konica Minolta, Kyocera, Olivetti, Kingston, Avery Zweckform. Dzięki ścisłej współpracy Gwarantujemy zawsze oryginalne towary, raportowanie sprzedaży, marketingu i wsparcia technicznego oraz najlepsze z możliwych cen wynikających z umowy dystrybucyjnej.
Przy dystrybucji wyłącznej, wyłącznego przedstawicielstwa w Polsce, oferujemy najlepsze warunki na rynku dla marek konsumpcyjnych - Fullmark, LOGO, UPrint i akcesoria komputerowe: E-Blue, Enzatec, LOGO, N -Face, Polaroid (baterie), Team Scorpion.

Cały asortyment

Staňte se partnerem