MARKETINGOVÝ FOND
TISK W S P A R C I E   M A R K E T I N G O W E
Wsparcie sprzedaży
Oferujemy Wszystkim naszym klientom szeroki wybór materiałów reklamowych, ulotek, gadżetów.
W ramach funduszu marketingowego wydajemy do każdej grupy produktów kolorową ulotkę ze zdjęciami w formacie A4. Każdy produkt posiada tam szczegółowy opis i numer katalogowy. Dodatkowo wysyłamy naszym kontrahentom specjalny segregator. Znajdują się w nim wszystkie aktualne ulotki, ogólny katalog produktów ze zdjęciami i opisem według którego można zrobić zamówienie i zapoznać się z profilem naszej firmy. Aby usprawnić naszą współpracę każdy, z klientów może sam aktualizować swój cennik na stronie internetowej za pomocą swojego indywidualnego hasła oraz wybrać sobie rodzaj ofert, które chciałby otrzymywać.
Wszystkie gadżety reklamowe , aktualne akcje i nowości dystrybutorów można znaleźć w sekcji : INFORMACJE- Wsparcie marketingowe.

Fundusz marketingowy
Klienci, którzy posiadają podpisaną Umowę Partnerską mają prawo w ramach funduszu marketingowego do otrzymania bonusu w wysokości 1% z obrotu produktów LOGO i Uprint.
Bonus można zamienić na: materiały reklamowe, katalogii, udział w kampaniach reklamowych, stojaki i inne. Środki z funduszu marketingowego nie można przeznaczyć na zapłatę należności. Fundusz marketingowy dotyczy klientów bez przeterminowanych zobowiązań finansowych.
TISK