13.04.2023

Zostań autoryzowanym partnerem HP


Wykorzystaj swoją szansę!

Zarejestruj się w HP i kupuj produkty HP.

- zyskaj na sprzedaży produktów lidera na rynku drukarek i materiałów eksploatacyjnych
- gwarancja oryginalności i 100% jakości wydruków
- szybka obsługa reklamacji
- profesjonalne doradztwo
- informacje z pierwszej ręki

Z dniem 1 maja 2023 r. kończy się możliwość dokonywania zakupów dla niezarejestrowanym Partnerów HP!

Ty też możesz zostać Partnerem
.

Rejestracja jest szybka i łatwa.Drogi Sprzedawco!


HP utrzymuje sieć dystrybucji selektywnej w celu dystrybucji i odsprzedaży produktów i usług HP na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii („Terytorium”). W związku z tym wszyscy autoryzowani partnerzy HP muszą spełniać określone standardy techniczne lub profesjonalne („Kryteria dystrybucji selektywnej”) w celu uzyskania pewności, że produkty i usługi HP są odpowiednio wprowadzane na rynek z zapewnieniem optymalnego doświadczenia klienta.

 

Lista autoryzowanych partnerów HP 

 

W ramach sieci dystrybucji selektywnej partnerzy są upoważnieni do dokonywania zakupu u innych autoryzowanych partnerów i odsprzedaży produktów innym autoryzowanym partnerom, a także prowadzenia sprzedaży do klientów końcowych.

Firma HP utworzyła Listę autoryzowanych partnerów HP, na której znajdują się wszyscy autoryzowani partnerzy HP oferujący podstawowe produkty marki HP z grupy Home Printing Solutions (HPS) i Office Printing Solutions (OPS), jak również wkłady atramentowe i tonery o dużej pojemności i ekonomiczne do urządzeń DesignJet oraz sprzęt do druku („Transakcyjne produkty do druku”) na Terytorium, oraz dołączyła narzędzie do wyszukiwania partnerów z tej listy.

Lista autoryzowanych partnerów HP jest dostępna od 1 listopada 2022 roku. W przypadku chęci zakupu lub sprzedaży Transakcyjnych produktów do druku od tego momentu konieczne będzie zarejestrowanie się na Liście autoryzowanych partnerów HP. Warunkiem rejestracji jest dalsze spełnianie przez firmę odpowiednich Kryteriów dystrybucji selektywnej. W ramach rejestracji poprosimy o potwierdzenie akceptacji Warunków dotyczących Listy autoryzowanych partnerów HP, w tym Kryteriów dystrybucji selektywnej oraz zobowiązania do zakupu Transakcyjnych produktów do druku wyłącznie od innych wymienionych na liście Autoryzowanych partnerów HP działających na Terytorium oraz do sprzedaży Transakcyjnych produktów do druku wyłącznie klientom końcowym lub innym wymienionym na liście Autoryzowanym partnerom HP na Terytorium.

 

Zaproszenie do rejestracji jako autoryzowany partner HP

 

Otrzymanie tej wiadomości oznacza, że Państwa firma nie zaakceptowała jeszcze Kryteriów dystrybucji selektywnej poprzez rejestrację jako Autoryzowany partner HP. 

HP zaprasza wszystkich sprzedawców, którzy akceptują konieczność spełnienia Kryteriów dystrybucji selektywnej, do rejestracji za pomocą poniższego narzędzia.

 

Po zaakceptowaniu Warunków dotyczących Listy autoryzowanych partnerów HP i pomyślnej rejestracji Państwa firma zostanie dodana do Listy autoryzowanych partnerów HP. Oznacza to, że Państwa firma będzie uprawniona do handlu (kupna i sprzedaży) Transakcyjnymi produktami do druku zgodnie z tymi warunkami, w tym Kryteriami dystrybucji selektywnej.

Lista autoryzowanych partnerów HP jest dostępna od 1 listopada 2022 roku.

Narzędzie do rejestracji pozostanie otwarte bezterminowo i będzie można się zarejestrować w dowolnym momencie, przed lub po 1 listopada 2022 roku.

 

Gdzie można znaleźć Listę autoryzowanych partnerów HP?

Po rejestracji dostęp do Listy autoryzowanych partnerów HP będzie można uzyskać za pośrednictwem narzędzia do wyszukiwania HP Authorized Partner Search Tool.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres SDN_EMEA@hp.com


Z poważaniem


HP Omni-Channel Policy Team

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z HP pod następującym adresem e-mail: SDN_EMEA@hp.com lub skontaktuj się z opiekunem handlowym LAMA Plus.

 Sieć dystrybucji selektywnej HP: Lista autoryzowanych partnerów HP

- dokument w oficjalnej oryginalnej wersji TUTAJ - angielski, TUTAJ - polski